Gizlilik ve Özgünlük

Posted by Essay Sepeti Category: Genel

Bize ödevlerini getirip bize güvenen herkes bizim gizlilik politikalarımıza dahil olur. Sosyal medya’dan konuştuklarımız, e-maillerimiz, telefon kayıtları gibi bir çok şey; ödevin kendisi, yaptıran kişi kesin bir gizlilik ile korunur.

Ödevinizi yapan hoca sizi asla tanımaz, siz de ödevi yapan hocayı tanımazsınız. Sizin bu süreçte muhattabınız sadece essaysepeti.com olur.

Gizlilik – Ödev Yaptırırsam Yakalanır Mıyım?

essay sepeti gizlilik politikası

Ödevlerinizi yüzde yüz gizlilik içinde yaparız.

Sitede akış şeması şöyledir: Ödev sizden essaysepeti.com’a gelir biz de sizin ödevinizin konusuna göre en uygun hocayı seçer ve ödevi ona atarız. Bu arada hoca sizin kim olduğunu asla bilmez. Hoca ödevi inceler ve bir fiyat teklifi verir eğer bu teklif size de uyarsa ödevinizi yaparız. Daha sonra hoca ödevi yaptığında bize yani essaysepeti.com’a yollar. Biz de mail aracılığı ile size atarız. Yani bu arada ödevleriniz hocanıza değil size yollanır. Öğrencinin hocalar ile direkt olarak konuşması veya mail, mesaj yoluyla görüşmesi imkansızdır. Her öğrencinin adı öğretmene bir kod ile verilir.

Turnitin’e Yakalanır Mıyım?

Ödevlerin özgünlüğünün test edildiği en iyi sitelerden biri de Turnitin’dir. Kopyala yapıştır ödevleri alındıkları yere kadar bulurlar. Bizim yaptığımız ödevler yüzde 95 özgündür. Kalan yüzde 5 ise ödevin gerektirdiği alıntılar veya bibliyografi’dir. Ödevlerimiz özgün oldukları için Turnitin‘e yakalanmazlar.