essay-sepeti-hakkimizda

En kaliteli ödevler, deadline'dan önce, alanında uzman hocalardan, daha iyi notlar için!

Essay Sepeti, Amerika’da ve İngiltere’de London School of Economics, University of Florida, NYU, University of Georgia, University of Essex gibi saygın okullarda doktora yapan ve alanında uzman hocalar tarafından İngilizce ödevlerinize danışmanlık için kurulmuş bir platformdur. Hocalarımız kendi alanlarındaki dünya çapındaki akademik yarışmalarda dereceler almış ve bu konuda bildiklerini gerek blog sayfasındaki yazılarımızda size öğretmek için gerekse danışmanlık vermek için kullanmayı amaç edinmişlerdir.

Hocalarımız işletme, psikoloji, sanat, edebiyat, uluslararası ilişkiler, iktisat, ekonomi, mühendislik, mimarlık, ENG 101-102, excel ödevleri, sunum ödevleri, access ödevleri, kod ödevleri gibi tüm derslerden tüm ödevlere danışmanlık vermektedirler.

Blog sayfamızdan detaylı olarak ve adım adım uygulanabilecek şekilde anlattığımız birçok konuya tamamen ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz. Yazdığımız makaleler şu an kendi konusunu Türkiye’de en iyi şekilde anlatan makalelerdir; bunun yanı sıra herkese açıktır ve sizlere konuyu en iyi şekilde öğretmeyi amaç edinmektedir. Bunun yanı sıra bizden danışmanlık almak isterseniz iletişim bölümünden veya sağ aşağıdaki mesaj eklentisinden ulaşabilirsiniz.

Örneklemek gerekirse;

  • International Baccalaureate Diploma ve TOK Essay – Extended Essay konusunda danışmanlık veren hocalarımız uluslarası IB danışman hocalarıdır,
  • Business simulation’ları konusunda danışmanlık veren hocalarımız uluslarası business simulation’larında derece yapmış kişilerdir,
  • Essay’ler konusunda danışmanlık veren hocalarımız Amerika’da Karşılaştırmalı Edebiyat alanında doktora yapmaktadırlar,
  • Sosyoloji alanında danışmanlık veren hocalarımız İngiltere’de doktora yapmaktadırlar,
  • İşletme alanında danışmanlık veren hocalarımız uluslarası şirketlerde 2-4 yıl arası marketing, operation veya management konusunda deneyim sahibi ve şu an Amerika’da doktora yapan kişilerdir.
  • Uluslarası ilişkiler alanında danışmanlık veren hocalarımız uluslarası NGO’larda çalışmış ve şu an Amerika’da doktora yapan kişilerdir.

Örnekler çoğaltılabilir. Hocalarımız hem iş tecrübesiyle hem de akademik tecrübeyle donanmış alanlarında uzman kişilerdir. Bu yolla da sizlere en iyi danışmanlık tecrübesini sunabilecek kişilerdir. Hocalarımızın tamamen ücretsiz yazılarına blog sayfasından ulaşabilirsiniz.

Essay Sepeti, siz müşterilerine essay, research paper, International Baccalaureate, Advance Placement, niyet ve motivasyon mektubu gibi bir çok alanda hemen tüm derslerde danışmanlık hizmeti vermektedir.

Essay Sepeti’nin profesyonel hizmetleri 5846 sayılı “Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu” ile birlikte 6502 sayılı “Tüketicilerin Korunması Kanunu ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği” kanunlar ve yönetmelikleri uyarınca, müşteri memnuniyeti ve tüketicinin korunması kanunu kapsamında değerlendirilmektedir. Essay Sepeti, kişisel ihtiyaçlara ve şirketlerin araştırma departmanlarına katkı sunmaktadır. Bu doğrultuda müşterilerimizin talep ettiği metinler ve araştırmalar oluşturulur ve belirlenen çerçeveler doğrultusunda müşterilerine teslim edilir.

Müşterilerimizin satın aldıkları hizmetlerin nerede ve hangi amaçla kullanılacağı müşterilerimizin sorumluluğundadır. Essay Sepeti, müşterilerinin taleplerini profesyonel olarak istenen şekilde karşılamaktadır.

Şimdi sizin sıranız!